KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7063586
nr 706 3586
Gravyrer
2 st, kolorerade, 1800-tal, spansk ridskola, 23x32
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:22:49
28/7 17:54:58
29/7 09:10:41
150 kr